کمپرسورها

فروش کمپرسور در اردبیل

همانطور که می‌دانید، شرکت هوایار به عنوان معروفترین شرکت در ارائه خدمات کمپرسور شناخته می‌شود. شرکت آذر دقیق درخشان طب آیدین به عنوان یک نمایندگی معتبر هوایار، خدمات گسترده‌ای به مشترکان خود ارائه می‌دهد. هم‌اکنون شرکت ما آمادگی فروش کمپرسور در اردبیل می‌باشد. اما مقداری بیشتر درمورد کمپرسور بدانیم.

کمپرسور چیست؟

کمپرسور به طور کلی به دو دسته دینامیکی و جابجایی هوا تقسیم بندی می‌شوند، که هر کدام از آنها نیز زیرشاخه هایی دارند. از جمله مهم‌ترین کمپرسورهایی که ارائه می‌شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کمپرسور

کمپرسورهای دینامیکی

از جمله زیرشاخه‌های کمپرسور می‌توان به کمپرسورهای محوری و گریز از مرکز اشاره کرد. از این کمپرسورها بیشتر برای تحت فشار قرار دادن هوا استفاده می‌کنند. این کمپرسورها معمولا بازدهی بالایی دارند و می‌توانند به راحتی فشار بالایی ایجاد کنند. کمپرسورهای محوری بیشتر در صنایع هواپیمایی و موتور جت استفاده می‌شوند. از کمپرسورهای گریز از مرکز یا سانتریفیوژ نیز در صنایع غذایی، صنایع هوایی، تولید پلاستیک، شیمیایی و… استفاده می‌شود.

کمپرسورهای جابجایی هوا

از دیگر دسته‌های کمپرسور، می‌توان به کمپرسورهای جابجایی هوا اشاره کرد. این کمپرسورها، شامل زیرشاخه‌های مختلفی هستند. از جمله این کمپرسورها می‌توان به کمپرسورهای روتاری، دیافراگمی، رفت و برگشتی و… اشاره کرد. کمپرسورهای روتاری خود به دسته های مختلفی مانند کمپرسور اسکرو، لوب، وان و… تقسیم می‌شوند. معمولا کمپرسورهای رفت و برگشتی تک اثره و دو اثره، نقش موثری در پیشرفت صنایع ایفا می‌کنند. صنایع هواپیمایی و پتروشیمی با وجود این گونه کمپرسورها، پیشرفت قابل توجهی کرده‌اند.

خدمات کمپرسور در اردبیل

شرکت آذر دقیق درخشان طب آیدین به عنوان نمایندگی رسمی هوایار در غرب کشور آماده خدمات فروش و نصب کمپرسور در اردبیل می‌باشد. برای سفارش و استعلام قیمت می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *