وبلاگ

پکیج تولید نیتروژن

پکیج تولید نیتروژن

پکیج نیتروژن، مجموعه‌ای از وسایل برای تولید نیتروژن است که بر مبنای جذب نوسان فشار یا PSA کار می‌کنند. گاز نیتروژن در صنایع مختلفی مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد. یک پکیج تولید نیتروژن می‌تواند به صنایع در صرفه جویی هزینه‌های مصرفی کمک کند. این پکیج می‌تواند نیتروژن را در محل تولید کند و از این طریق از صرف هزینه‌های اضافی برای پر کردن سیلندرهای نیتروژن جلوگیری خواهد کرد.

پکیج نیتروژن

کاربرد پکیج نیتروژن

در روش PSA پکیج نیتروژن، وظیفه دارد نیتروژن موجود در هوا را جذب و جداسازی کند. این عمل با استفاده از سیلندرهای CMS یا همان سیلندر مولکولی کربنی، انجام می‌شود. این سیلندرها می‌توانند هوا را جذب کنند و نیتروژن موجود در آن را از طریق لوله‌های مربوطه انتقال دهند. اکسیژن، دی اکسید کربن و دیگر ترکیبات موجود در هوا نیز از دستگاه تخلیه می‌شوند.

البته تولید نیتروژن به روش دیگری نیز انجام می‌شود. روش جداسازی غشایی، نام روش دوم تولید نیتروژن است. در این روش برای تولید نیتروژن از فیلترهای چند مرحله‌ای استفاده می‌شود و طی آن نیتروژن جدا خواهد شد. یک پکیج نیتروژن، شامل مجموعه‌ای گسترده از دستگاه‌ها است که هر یک در فرآیند تولید نیتروژن، نقشی به خصوص دارند. ژنراتورها مهمترین نقش را در این فرآیند ایفا می‌کنند.

دستگاه‌های دیگری مانند کمپرسورها، درایرها و فیلترها نیز در انجام این فرآیند نقش بسیار مهمی دارند. برای مثال فیلترها وظیفه تصفیه هوا را به عهده دارند. این فیلترها دیگر ترکیبات موجود در هوا، جز نیتروژن را جذب و به تولید نیتروژن خالص کمک می‌کنند. در این محتوا قصد داریم در مورد پکیج نیتروژن و مزیت های استفاده از آن توضیحاتی ارائه کنیم. پس در ادامه ما را همراهی کنید.

پکیج تولید نیتروژن

مزایای استفاده پکیج نیتروژن

استفاده از پکیج نیتروژن، می تواند مزیت‌های زیادی برای صنایع داشته باشد. در این بخش از محتوا قصد داریم مهمترین مزیت‌های استفاده از این پکیج‌ها را برای شما شرح دهیم. عملکرد دستگاه‌های تولید نیتروژن معمولا به صورت اتوماتیک است. یعنی تمامی کار دستگاه بدون نیاز به نیروی انسانی و به صورت خودکار انجام می شود.

همچنین پکیج نیتروژن به کمترین میزان انرژی برای کار نیاز دارد. این در حالی است که این دستگاه بازده و راندمان بالایی از خود ارائه می‌دهد. انواع با کیفیت دستگاه‌های تولید نیتروژن، معمولا کمترین میزان آلودگی صوتی را تولید می کنند و از این لحاظ نیز برای صنایع، مفید محسوب می شوند. از طرفی محافظت و نگهداری از این پکیج‌ها، تقریبا آسان است.

درصد خرابی در این پکیج ها به دلیل فناوری ساخت پیشرفته و کیفیت بالایی که دارند، بسیار کم است. بنابراین دوام و ماندگاری این تجهیزات زیاد است و به ندرت نیاز به سرویس یا تعمیر دارند. در نتیجه هزینه نگهداری از آنها نیز پایین خواهد بود. این دستگاه ها قابلیت تنظیم درجه را نیز دارند. تنظیم درجه به شما این امکان را می‌دهد که از به هدر رفتن نیتروژن تولید شده، جلوگیری کنید. در واقع شما با دسترسی به یک پکیج نیتروژن می توانید با حداقل انرژی، بالاترین دوام، کارایی و بازده را در تولید نیتروژن داشته باشید.

قیمت پکیج‌های تولید نیتروژن

همانطور که در قسمت‌های قبل گفتیم پکیج نیتروژن شامل یک دستگاه خاص نیست. بلکه این پکیج شامل مجموعه‌ای از دستگاه‌های مختلف است که با کار در کنار یکدیگر عملیات تولید نیتروژن را انجام می‌دهند. این دستگاه ها شامل ژنراتور، کمپرسور، فیلترها، سیلندرها، درایرهای جذبی و تبریدی و… می باشند. تمامی این تجهیزات، هنگام خرید در قالب پکیجی کامل در اختیار مصرف کننده قرار خواهند گرفت.

شرکت آتا کمپرسور، یکی از معتبرترین نمایندگی‌های ارائه دهنده خدمات پکیج نیتروژن است. این شرکت به عنوان نمایندگی مجموعه معتبری مانند هوایار شناخته می‌شود و از این رو محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، دارای کیفیتی بالا و قیمتی مناسب می‌باشند. برای خرید و یا دریافت قیمت می‌توانید با شماره‌ی ۰۹۳۸۷۶۷۹۷۲۸ تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *