وبلاگ

شرکت اطلس کوپکو

اطلاس کوپکو

اگر شما هم از افراد علاقه مند به صنعت و تکنولوژی باشید حتما با نام اطلس کوپکو آشنایی دارید. اطلس کوپکو به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های صنعتی چند ملیتی در دنیا شناخته می شود. تاریخچه تاسیس این شرکت به سال 1873 میلادی و کشور سوئد می رسد. کشور ایران، یکی از اعضای این شرکت بزرگ محسوب می شود که از سال 1888 میلادی به عضویت این مجموعه درآمده است. البته حوزه فعالیت های این شرکت بزرگ در ایران از سال 2006 میلادی (1384 شمسی) گسترش بیشتری یافت.

اطلس کوپکو با اختصاص پرسنلی حدود 25 هزار نفر و ایجاد شعبات نمایندگی در 160 کشور جهان، به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت دنیا شناخته می شود. زمینه فعالیت این شرکت در 4 حوزه اصلی می باشد که در هر حوزه نیز زیرشاخه های فراوانی را تحت پوشش خود قرار می دهد. فناوری کمپرسور، فناوری قدرت، فناوری صنعتی و فناوری خلاء به عنوان این 4 حوزه اصلی شناخته می شوند که در ادامه توضیحاتی در مورد آنها ارائه خواهیم کرد.

فناوری کمپرسور: اطلس کوپکو از مهمترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده انواع کمپرسور در جهان است. کمپرسورهای پتروشیمی، پزشکی، صنعت خودرو سازی و… جزء زیرشاخه های این مجموعه هستند.

فناوری صنعتی: همانطور که گفته شد اطلس کوپکو به ارائه خدمت به مهمترین صنایع هر کشور مشغول است. از جمله این صنایع می توان به صنعت پتروشیمی، هوافضا، پزشکی و خودروسازی اشاره کرد.

فناوری خلا: یکی دیگر از مهمترین خدمات کمپانی اطلس کوپکو، کنترل سیستم های خلاء است. کشورهای آلمان، کره جنوبی، جمهوری چک، امریکا، ژاپن و چین از مهمترین نمایندگی های بخش توسعه و تولید محصولات خلاء در این شرکت به شمار می روند.

اطلس کوپکو
دفتر شرکت اطلس کوپکو

محصولات شرکت اطلس کوپکو

همانطور که در بخش قبل گفته شد، اطلس کوپکو به عنوان یکی از مهمترین قطب های صنعت جهان به تولید و توزیع محصولات در 4 حوزه کلی مشغول است. در این بخش از محتوا قصد داریم، مهمترین محصولات این کمپانی بزرگ را برای شما معرفی کنیم. پس در ادامه ما را همراهی کنید.

انواع مختلف کمپرسورهای هوا: از مهمترین محصولات شرکت اطلس کوپکو می توان به کمپرسورهای هوا اشاره کرد. تمامی محصولات کمپرسور تولید شده در این شرکت دارای بالاترین کیفیت و تکنولوژی پیشرفته می‌باشند. این شرکت به تولید بلوئر، درایر جذبی و درایر تبریدی، روغن و توربوکمپرسور نیز مشغول است.

تولید تجهیزات کارخانه‌ای: این مجموعه به تولید بخش بزرگی از تجهیزات موجود در کارخانه های صنعتی می پردازد. ژنراتورها، توربو اکسپندر، خنک کننده ها و… از مهمترین محصولات صنعتی این شرکت به شمار می‌روند.

تولید تجهیزات پزشکی و زیست محیطی: اطلس کوپکو در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و زیست تخریب پذیر نیز نقش بخصوصی دارد. تمامی محصولات این شرکت در زمینه پزشکی در بالاترین کیفیت و دقت تولید می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *