وبلاگ

کمپرسور آذربایجان غربی

کمپرسور آذربایجان غربی

کمپرسورها وسایلی برای فشرده سازی و انتقال گازها هستند. آنها به طور گسترده به عنوان واحدهای جداگانه و به عنوان بخش های مهم انواع مختلف موتورهای حرارتی استفاده می شوند.که شرکت ما در فروش کمپرسور آذربایجان غربی در این شهر به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. شرکت ما در تعمیر و فروش تمامی قطعات کمپرسورهای هوای فشرده صنعتی و معدنی به کلیه مشتریان آماده ارائه کلی خدمات می باشد.

شرکت آتا کمپرسور در اکثر شهر های ایران نمایندگی مجاز دارد و یکی از مزیت های شرکت ما خدمات در آذربایجان غربی می باشد که این خدمات هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به مشتریان ارائه داده می شود. پیش‌تر از خدمات ما یعنی کمپرسور آذربایجان شرقی صحبت کرده بودیم که میتوانید آن را نیز مطالعه بفرمایید. در ادامه درباره انواع کمپرسور صحبت خواهیم کرد.

انواع کمپرسور هوا

کمپرسورهای پیستونی

کمپرسورهای پیستونی برای فشرده کردن گاز درون یک سیلندر (یا سیلندرها) وکار تخلیه آن از طریق سوپاپ به مخازن دریافت فشار بالامی باشد. در بسیاری از موارد، مخزن و کمپرسور به عنوان یک واحد بسته بندی شده در یک قاب معمولی نصب می شوند. در حالی که کاربرد اصلی کمپرسورهای پیستونی ارائه هوای فشرده به عنوان منبع انرژی است، کمپرسورهای پیستونی نیز توسط اپراتورهای خطوط لوله برای انتقال گاز طبیعی استفاده می‌شوند.

کمپرسور پیستونی
کمپرسور پیستونی

کمپرسورهای دیافراگمی

کمپرسور دیافراگمی که یک طراحی رفت و برگشتی تخصصی است، از یک مرکز نصب شده روی موتور استفاده می کند که یک دیسک انعطاف پذیر را نوسان می دهد که به طور متناوب حجم محفظه فشرده سازی را منبسط و منقبض می کند. مانند پمپ دیافراگمی، درایو توسط دیسک انعطاف پذیر از سیال فرآیند آب بندی می شود و بنابراین امکان تماس روان کننده با هیچ گازی وجود ندارد. کمپرسورهای هوای دیافراگمی ماشین‌هایی با ظرفیت نسبتا کم هستند که در مواردی که هوای بسیار تمیز مورد نیاز است، مانند بسیاری از محیط‌های آزمایشگاهی و پزشکی کاربرد دارند.

کمپرسورهای حلزونی اسکرو

کمپرسورهای حلزونی، ماشین‌های کمپرسور دوار هستند که به دلیل ظرفیت کارکردن در چرخه کاری شناخته شده‌اند، که از آنها برای کاربردهای تریلر مانند ساخت‌وساز یا جاده‌سازی انتخاب می شوند. این واحدها با استفاده از موتورهای نر و مادگی چرخ‌دنده و مشبک، گاز را در انتهای درایو می‌کشند، آن را فشرده می‌کنند تا روتورها یک سلول تشکیل دهند و گاز طول آنها را به صورت محوری طی کند، و گاز فشرده شده را از طریق یک درگاه تخلیه در انتهای غیر محرک تخلیه می‌کند.

از بدنه کمپرسور اسکرو دوارعملکرد آن به دلیل کاهش لرزش، آن را نسبت به کمپرسور رفت و برگشتی بی صداتر می کند. مزیت دیگر کمپرسور اسکرو نسبت به انواع پیستونی این است که هوای تخلیه بدون ضربان است. این واحدها می توانند با روغن یا آب روانکاری شوند یا می توانند به گونه ای طراحی شوند که هوای بدون روغن ایجاد کنند. این طرح ها می توانند نیازهای خدمات حیاتی بدون روغن را برآورده کنند.

سوالات متداول

شرکت ما در فروش کمپرسور آذربایجان غربی دارای مزایای و خدمات بسیاری می باشد.که می توان به پشتیبانی همه روزه ،راهنمایی و مشاوره درباره محصولات و… می باشد. ما مفتخریم که با ارائه قیمت مناسب همواره مورد استقبال بالای خریداران بوده‌ایم.

شرکت ما به عنوان نماینده هوایار در غرب کشور متعهد به ارائه بهترین محصولات می‌باشد و با توجه انجام پروژه‌های متعدد میتوانید نمونه کارهای انجام شده در وب سایت را مشاهده کنید.

برای خرید کمپرسور در آذربایجان غربی میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *