وبلاگ

خدمات آتا کمپرسور

مجموعه آتا کمپرسور

آتا کمپرسور (با نام ثبت شده آذر دقیق درخشان طب آیدین) از سال ۱۳۹۷ به عنوان نمایندگی شرکت هوایار در شمال غرب کشور فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت ما در زمینه فروش و نصب پکیج‌های اکسیژن ساز، انواع کمپرسور و خدمات پکیج هوای فشرده می‌باشد. شرکت آتا کمپرسور همواره سعی در ارائه بهترین مشاوره‌ها، فروش و نصب با استانداردهای بین المللی را دارد. در ادامه به برخی از خدماتی که توسط مجموعه آتا کمپرسور ارائه می‌شود می‌پردازیم.

آتا کمپرسور

خدمات فروش و نصب کمپرسور

کمپرسور ها دستگاه‌های مکانیکی هستند که برای افزایش فشار در انواع مایعات یا گازهای قابل تراکم استفاده می‌شوند که رایج‌ترین آنها هوا می باشد. که شرکت آتا کمپرسور در فروش کلیه کمپرسورها به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد. که این خدمات هم بصورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری به مشتریان ارائه داده می شود.

از کابردهای مهم کمپرسور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات درایر تبریدی در آتا کمپرسور

درایر تبریدی نوع خاصی از خشک کن هوای فشرده است که برای حذف رطوبت هوای فشرده که همیشه حاوی آب است استفاده می شود. هر زمانی که کمپرسور هوا را می مکد، رطوبت بیرونی را نیز وارد می کند، بنابراین برای محافظت از تجهیزات خود، مهم است که یک درایرتبریدی هوای فشرده در محل خود داشته باشید تا از آسیب احتمالی جلوگیری شود.

درایرجذبی

از درایر جذبی در هر جایی که نیاز به کیفیت بالای هوای فشرده برای جلوگیری از آسیب دستگاه های پنوماتیکی وجود دارد استفاده می شود. درایرجذبی رطوبت باقیمانده موجود در هوای فشرده را حذف می کند. کیفیت هوای فشرده هنگام استفاده از درایر های جذبی، طول عمر بیشتری را برای فرآیند های عملیاتی (ماشین آلات وتجهیزات) به ارمغان می آورد.

سوالات متداول

شرکت آتا کمپرسور آماده ارائه خدمات پس از فروش می باشد که شما می توانید پس از خرید پشتیبانی 7 روزه را داشته باشید و می توانید در طول کل هفته با پشتیبانی ما در ارتباط باشید. یکی دیگر از خدمات ما ارسال در سریع ترین زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز می باشد.

شرکت ما به عنوان نمایندگی هوایار در شمال غرب کشور و شهرهای زنجان، آذربایجان غربی و شرقی و اردبیل می‌باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید محصولات شما می‌توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *